2017/07/04

Decadorn - nadpozemsky krásné šperky s magickými krystaly

Už jste asi zaregistrovali, že na Nordic Day máme v nabídce krásné přírodní krystaly Decadorn zasazené do pozlaceného kovu s 9 karátovým zlatem. Co jste však možná netušili, je fakt, že krystaly nejsou pouze nádhernou ozdobou vašeho letního outfitu, ale že mají i další vlastnosti, které nelze přehlédnut.

Staňte se éterickou vílou se s jedinečnými šperkyZakladatelkou značky Decadorn je Helen Bailey, která více jak 10 let pracovala jako módní a interiérová nákupčí. V roce 2011 se rozhodla založit svoji vlastní značku šperků a tím si splnit svůj dlouholetý sen - vytvářet šperky, které by byly unikátní a krásné.

Polodrahokamy Decadorn pocházejí převážně z Brazílie a Uruguaye. Každý kousek nechává Helen pečlivě vybírat a poté je ve Velké Británii opět ručně opracován a zasazen do kovu. Na špercích je na první pohled patrné, že se jedná o precizní ruční práci v kombinaci s krásou syrové přírody. 

Zajímá vás, jak vznikl název značky? Za názvem Decadorn byla touha vytvořit unikátní název.  Helen však v jednom rozhovoru prozradila, že vlastně nic neznamená :-) Jak sama dodává: “4 hodiny jsem se snažila dávat dohromady slova až nakonec ze spojení slov decoration (dekorace) a adornment (ozdoba) vznikl Decadorn.”

Helen Bailey - zakladatelka Decadorn
Mezi šperky Decadorn najdete krásné náušnice, řetízky na krk a neodolatelné prsteny. Díky těmto šperkům se může každá žena proměnit v éterickou vílu a čerpat každý den energii z nadpozemských kamenů. Už naši předkové používali léčivou sílu kamenů k vyléčení různých fyzických i psychických neduhů. Nevíte, který šperk darovat nebo který kámen je pro vás ten pravý?

Sepsali jsme pro vás seznam kamenů, ze kterých jsou šperky Decadorn vytvořeny.

Kolekce šperků Mini Circle

1/ Šperky s růženínem


Léčebné vlastnosti: růženín má pozitivní vliv na léčbu ledvin, srdce i močové trubice. Odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny a traduje se, že má dokonce pozitivní vliv na léčbu poruchy plodnosti u mužů.

Je to také kámen lásky, krásy a uzdravování. Napomáhá trpělivosti a posiluje životní energii. Dodává odvahu a sílu odpouštět.

2/ Šperky s ametystem


Léčebné vlastnosti: ametyst zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při kožních problémech i problémech se zažívacím traktem. Posiluje imunitní systém a napomáhá léčit otoky a podlitiny.

Ametyst je kamenem klidu, zahání stres a negativní emoce, tiší strach, umírňuje zlost a vztek. Dodává pocit naděje, bystří mysl a posiluje věrnost. Tvrdí se, že dokonce i pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. 

Ametyst v celé své kráse via Instagram
3/ Šperky s křišťálem


Léčebné vlastnosti: Léčí všechny zdravotní problémy. I problémy duše. Blahodárně působí na bolesti hlavy a zubů, střevní potíže, nevolnosti a posiluje imunitu.

Křišťál je univerzální a nejúčinnější krystal na světě. Povzbuzuje psychiku, samostatnost, ochraňuje před vším zlým a negativním a zajišťuje klidný spánek.

Šperky Cluster Pyrit

4/ Šperky s pyritem


Léčebné vlastnosti: Posiluje trávicí trakt, odstraňuje nespavost způsobenou špatným trávením, neutralizuje toxiny v těle. Potlačuje astma a bronchitidu a zlepšuje paměť.

Pyrit je ideálním kamenem pro léčbu s rychlým účinkem. Chrání proti infekčním chorobám, úrazům a jiným nebezpečím. Pomáhá při plánování a harmonizuje citovou nerovnováhu. Ulevuje při úzkosti, zklamání a melancholii. 

Ať už si vyberete šperk podle toho, jak se vám líbí, nebo pro jeho nadpozemské síly, zaručujeme vám, že budete nosit unikátní a jedinečný kousek, který nikdo jiný nemá!

Hezké letní dny vám přeje

Míša & Nordic Day

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkujeme za vaši návštěvu a komentáře! :-)