2017/06/01

Tyhle fusky by se nestyděl nosit ani Ježíšek

Věděli jste, že génius Albert Einstein nesnášel ponožky a raději chodil v sandálech a vysokých botách “bez” i při formálnějších akcích? Říkáte si proč? To proto, že v té době ještě neexistovaly Happy Socks!

 Happy Socks Mini Diamond

Co jsou vlastně Happy Socks?

Fenoménem poslední doby jsou bláznivé ponožky Happy Socks, které když si oblečete, tak budete “happy” nejen vy, ale také všichni okolo vás. A přesně za tímto účelem ponožky v roce 2008 vznikly. Na svědomí je mají dva švédští kamarádi Viktor Tell a Mikael Söderlindh, kteří chtěli šířit dobrou náladu tím, že promění obyčejné (ale nezbytné) ponožky v designový kousek oblečení, který bude kvalitní a hravý. No a teď po nich šílí lidé z 90 zemích světa napříč všemi kontinenty!

 Happy Socks Cow
Proč jsou ponožky Happy Socks tak úžasné? Kvůli téměř nekonečným barevným kombinacím a originálním vzorům, díky kterým si vybere své ponožky snad každý, a to na jakoukoliv příležitost. Barevné puntíky, trojúhelníky, proužky, kosočtverce, zvířecí vzory, obrázky. To vše zdobí tyto ponožky a odlišuje je tak od ostatních, které běžně najdete v obchodech. A pokud si na hodně barevné ponožky moc nepotrpíte, najdou se mezi nimi i konzervativnější vzory.

Chcete být cool a vnést do světa trochu hravosti a dobré nálady? Vyhoďte své staré “fusky” a pořiďte si stylové Happy Socks!

 Happy Socks Argyle
Aby toho nebylo málo, tak značka Happy Socks čas od času spolupracuje s významnými světovými umělci, kteří propůjčí ponožkám svůj originální design a tak oživí celou kolekci. Vypíchnout můžeme například Roberta Rodrigueze, Andrého nebo třeba Curtise Culiga a jeho kolekci Love Me.

 Happy Socks Big Dot
Nemusíte se bát, že ponožky po pár vypráních vyhodíte, protože tyhle jsou vyrobeny z česané bavlny té nejlepší kvality. Navíc jsou odolné, mají zesílenou špičku a patu, takže nehrozí žádné díry na palcích.

Věnováno gentlemanům v oblecích

Gentlemani pozor! Pokud patříte k těm, kteří oblékají každý den do práce oblek, zbystřete svůj zrak. Ještě před pár lety (a troufám si říct, že se najde pár jedinců i v dnešní době), by lidé kroutili hlavami, ukazovali prstem a říkali si, že by si na sebe nikdy neoblékli barevné ponožky, že jsou spíše dětinské a v žádném případě se nehodí k obleku. Nuže je rok 2017 a světové trendy vybízí muže, aby byli odvážnější a nebáli se experimentovat s barvami. Pokud zvolíte k obleku nějaké barevné a hravé ponožky, zkuste je barevně sladit s kravatou, dřevěným motýlkem nebo kapesníčkem a hned budete šik!

 Happy Socks Dressed Optic

Co by na to asi řekl pan Ladislav Špaček, uznávaný odborník přes etiketu? Svůj názor na barevné ponožky vyjádřil v rozhovoru pro Deník.cz: “Jsem rád, že muži jsou konečně kreativnější. Nevím, jak je to u vás v Liberci, ale v pražských ulicích je naprosto typické, že chlapi chodí v nudném šedivém, hnědém a černém oblečení. Smutek a žal kráčí kolem vás. Barevné ponožky, takzvané happy nebo funky socks, se mi moc líbí. Zrovna je mám na sobě. Pánbůh zaplať za trošku odvážnější muže, kteří mají rebelskou povahu a jdou do barevného tónu. Do Národního divadla si je nevezmu, ale na návštěvu, večírek, mejdan, do malého divadla, baru či hospody jsou ideální.” 
(Zdroj: http://www.denik.cz/z_domova/mr-etiketa-navstevy-se-nezouvaji-trepky-jsou-nehygienicke-20160422-w536.html)

Takže sečteno podtrženo. Barevné k obleku ANO, nudné (nedejbože sportovní) NE!

 Ponožky Happy Socks

Ponožky jako záchrana na Vánoce?

Všichni to známe. Ponožky najde pod stromečkem valná většina z nás a ač jsou potřeba (jelikož ještě stále nikdo nerozluštil záhadu mizejících ponožek v pračce), častokrát se nám Ježíšek netrefí zrovna do vkusu a rozhodně z nich nejsme extrémně “happy”. Proto zkuste podarovat blízké ponožkami Happy Socks, které nepochybně všechny jednak zaskočí a jednak jim ten úsměv na rtech vytvoří, protože jsou zkrátka bláznivé, stylové a cool!

Míša a Nordic Day

2 komentáře:

  1. Skoda,ze se nedaji kupovat jednotlive.Hezke dny.JP

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Milá Jiřino, jsou k zakoupení vždy jen v páru, ale můžete si koupit několik párů a pak je kombinovat dle libosti :) Přeji Vám krásný den, Petra, Nordic Day

      Vymazat

Děkujeme za vaši návštěvu a komentáře! :-)